Przydomowy basen – marzenie w zasięgu ręki

0 Comments

Któż z nas po długim dniu pracy bądź nauki nie pragnął relaksującej kąpieli w basenie. Takie marzenie wcale nie wymaga wyprawy do aquaparku. Alternatywą dla kosztownej i czasochłonnej (bo przecież nie każdy ma w pobliżu swojego miejsca zamieszkania taki wodny przybytek) wyprawy na publiczną pływalnię może być basen stelażowy Intex.

Basen stelażowy tego znanego producenta to połączenie trwałości z przyciągającym wzrok wyglądem. Cała konstrukcja basenu opiera się na solidnym metalowym stelażu, który zapewnia mu stabilność, usztywnia boczne ścianki i dzięki temu zapobiega wylewaniu się wody.

Basen stelażowy Intex może dostarczyć rozrywki nawet kilkunastu osobom równocześnie. Największy z oferowanych w sprzedaży modeli mieści imponującą ilość ponad 50 tysięcy litrów wody i ma powierzchnię 50 m3. Jeśli jednak ktoś nie planuje zapraszać przyjaciół i urządzać imprez z atrakcjami wodnymi, a woli kameralne pluskanie się w basenie, spokojnie znajdzie dla siebie mniejszy model.

Niepodważalną zaletą produktów firmy Intex jest ich atrakcyjny design. Każdy basen stelażowy Intex będzie pięknie prezentował się w przydomowym ogrodzie, na tle zieleni. Użyte do produkcji obudowy basenów tworzywo jest nie tylko solidne, ale zachwyca głębią barwy. Pozwala poczuć się jak w egzotycznym kurorcie. Kolor materiału użytego przez producenta – co bardzo istotne – jest niesamowicie trwały. Niestraszne mu niesprzyjające warunki atmosferyczne: kwaśne deszcze czy mocne promienie słoneczne. Użytkownik nie musi się obawiać, że po upalnym lecie obudowa basenu wyblaknie. Wysoki gatunek zastosowanego do produkcji basenów stelażowych Intex tworzywa powoduje, że ścianki boczne zachowują intensywność swojej barwy.