Dlaczego warto zdecydować się na kurs spadochronowy AFF?

0 Comments

Każda osoba, która chciałaby zdecydować się na kurs spadochronowy, musi wybrać przede wszystkim sposób, w jaki będzie się uczyć – a to z kolei zależy od tego, czy chce tylko nauczyć się skoczyć samodzielnie i robi to hobbystycznie, czy może raczej wiąże z tym swoją przyszłość. Dla osób, które pragną skoki uczynić swoim sposobem na życie, polecane są kursy AFF.

Szybka nauka

Kurs AFF to najnowszy model nauczania w zakresie skoków spadochronowych. Wykazuje się największą efektywnością, dzięki czemu osoby decydujące się na ten rodzaj sportu ekstremalnego mają szansę najszybciej osiągnąć spektakularne postępy. Wystarcza im zazwyczaj tylko 8 skoków do pełnej samodzielności!

Od razu właściwe skoki

Jeśli marzysz o tym, by od razu oddawać skoki z pełnej wysokości (4 km) i bez dodatkowego osprzętu asekuracyjnego w postaci statycznej liny, AFF z całą pewnością jest dla ciebie. W tym modelu po kursie teoretycznym od razu przechodzisz do praktyki, którą wykonujesz samodzielnie, mając obok siebie dwóch instruktorów. W ten sposób uczysz się od samego początku jak skakać poprawnie i bezpiecznie.

Kursy AFF Wrocław

Kursy AFF prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie ze względu na to, jaką metodę nauki wykorzystują, oferują najwyższy poziom adrenaliny towarzyszący szybkiej nauce. Jeśli zatem szukasz czegoś, co zapewni ci nieco ekstremalnych przeżyć, z pewnością może to być dobry krok, by udać się na kurs spadochronowy.